Terminy zajęć grupowych

W placówkach 2+2 Centrum Korepetycji oraz w Centrach Języków Obcych Language Travel
oferujemy zajęcia w formie indywidualnej, w parach oraz grupach 3-4 osobowych.

Dostępność zajęć:

- zajęcia indywidualne – od poniedziałku do soboty 8.00-22.00 (sobota do 18.00)
- zajęcia w parach – od poniedziałku do soboty 8.00-22.00 (sobota do 18.00)
- zajęcia w grupach tworzonych samodzielnie – od poniedziałku do soboty 8.00-22.00 (sobota do 18.00)

- grupy tworzone przez nas (pozostałe grupy i poziomy – informacje telefonicznie lub w placówce):

Sieradz Centrum Korepetycji 2+2:

 

Matematyka

- matura poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy wtorek i środa 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy czwartek i piątek 15.00-16.00
– matura poziom podstawowy sobota 11.00-13.00
– matura poziom rozszerzony poniedziałek i czwartek 17.00-18.00
– matura poziom rozszerzony czwartek i piątek 16.00-17.00
– 2 klasa LO podstawa wtorek 17.00-18.00
– 1 klasa LO podstawa poniedziałek 15.00-16.00
– 2 klasa LO rozszerzenie czwartek 16.00-17.00
– 1 klasa LO rozszerzenie czwartek 17.00-18.00
– test gimnazjalny wtorek i środa 17.00-18.00
– test gimnazjalny poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
– test po klasie 8 wtorek i środa 16.00-17.00
– test po klasie 8 środa i piątek 17.00-18.00
– 7 klasa podstawówka poniedziałek 17.00-18.00
– 6 klasa podstawówka środa 17.00-18.00
– 5 klasa podstawówka piątek 17.00-18.00
– 4 klasa podstawówka wtorek 16.00-17.00

Polski

- test po klasie 8 czwartek 17.00-18.00
– test gimnazjalny piątek 17.00-18.00
– matura poziom podstawowy czwartek 16.00-17.00

Biologia, Chemia, Fizyka

- Biologia matura poniedziałek 16.00-18.00
– Chemia matura – czwartek 16.00-18.00
– Chemia matura piątek 17.00-19.00
– Chemia 2 klasa LO wtorek 17.00-18.00
– Fizyka matura poniedziałek 15.00-17.00
– Fizyka matura wtorek 16.00-18.00
– Fizyka 2 LO wtorek 18.00-19.00

Sieradz Centrum Języków Obcych Language Travel:

Angielski:


– 5-6 lat sobota 12.00-13.00
– 1-3 klasa SP wtorek 16.00-17.00 lub piątek 16.00-17.00
– 4-5 klasa SP wtorek 17.00-18.00 lub piątek 16.00-17.00
– 6-7 klasa SP poniedziałek 16.00-17.00 lub czwartek 17.00-18.00
– test klasa 8 wtorek i środa 17.00-18.00 lub środa i piątek 15.00-16.00
– test gimnazjalny wtorek i środa 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 15.00-16.00
– matura poziom podstawowy wtorek i środa 15.00-16.00
– matura poziom podstawowy środa i piątek 17.00-18.00
– matura poziom podstawowy sobota 9.00-11.00
– matura poziom rozszerzony poniedziałek i czwartek 17.00-18.00
– szkoła średnia i dorośli poziom A1/A2 poniedziałek i czwartek 18.00-19.00
– szkoła średnia i dorośli poziom B1 poniedziałek i czwartek 19.00-20.00
– szkoła średnia i dorośli poziom B2 wtorek i środa 18.00-19.00

Hiszpański

– 4-6 klasa od podstaw poniedziałek 16.00-17.00
– 7-8 klasa, gimnazjum od podstaw poniedziałek 17.00–18.00
– szkoła średnia i dorośli od podstaw wtorek 18.00-19.00

Włoski

– 7-8 klasa, gimnazjum od podstaw środa 16.00–17.00
– szkoła średnia i dorośli od podstaw środa 18.00-19.00

Francuski

- 7-8 klasa, gimnazjum od podstaw wtorek 15.00–16.00
- szkoła średnia i dorośli od podstaw poniedziałek 19.00-20.00

Niemiecki
– szkoła średnia i dorośli A1-A2 środa 19.00-20.00

Zduńska Wola Centrum Korepetycji 2+2:

 

Matematyka

- matura poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy wtorek i środa 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy czwartek i piątek 15.00-16.00
– matura poziom rozszerzony poniedziałek i czwartek 17.00-18.00
– 2 klasa LO podstawa wtorek 17.00-18.00
– 1 klasa LO podstawa poniedziałek 15.00-16.00
– 2 klasa LO rozszerzenie czwartek 16.00-17.00
– 1 klasa LO rozszerzenie czwartek 17.00-18.00
– test gimnazjalny wtorek i środa 17.00-18.00
– test gimnazjalny poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
– test po klasie 8 wtorek i środa 16.00-17.00
– test po klasie 8 środa i piątek 17.00-18.00
– 7 klasa podstawówka poniedziałek 17.00-18.00
– 6 klasa podstawówka środa 17.00-18.00
– 5 klasa podstawówka piątek 17.00-18.00
– 4 klasa podstawówka wtorek 16.00-17.00

Polski

- test po klasie 8 środa 17.00-18.00
– matura poziom środa 16.00-17.00

Biologia, Chemia, Fizyka

- Biologia matura środa 16.00-18.00
– Chemia matura – czwartek 16.00-18.00
– Chemia matura piątek 17.00-19.00
– Chemia 2 klasa LO wtorek 17.00-18.00
– Fizyka matura czwartek 15.00-17.00
– Fizyka matura piątek 16.00-18.00
– Fizyka 2 LO czwartek 17.00-18.00

 

Zduńska Wola Centrum Języków Obcych Language Travel:

Angielski:


– 1-3 klasa SP wtorek 16.00-17.00
– 4-5 klasa SP wtorek 17.00-18.00 lub piątek 16.00-17.00
– 6-7 klasa SP poniedziałek 16.00-17.00 lub czwartek 17.00-18.00
– test klasa 8 wtorek i środa 17.00-18.00
– test gimnazjalny wtorek i środa 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 15.00-16.00
– matura poziom podstawowy środa i piątek 18.00-19.00
– matura poziom rozszerzony poniedziałek i czwartek 17.00-18.00
– szkoła średnia i dorośli poziom A1/A2 poniedziałek i czwartek 18.00-19.00
– szkoła średnia i dorośli poziom B1 poniedziałek i czwartek 19.00-20.00
– szkoła średnia i dorośli poziom B2 wtorek i czwartek 18.00-19.00

Hiszpański

– 4-6 klasa od podstaw piątek 17.00-18.00
– 7-8 klasa, gimnazjum od podstaw poniedziałek 18.00–19.00
– szkoła średnia i dorośli od podstaw wtorek 19.00-20.00

Włoski

– 7-8 klasa, gimnazjum od podstaw środa 16.00–17.00
– szkoła średnia i dorośli od podstaw piątek 18.00-19.00

Ostrów Wielkopolski Szkoła Językowa i Centrum Korepetycji 2+2:

 

Matematyka

- matura poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy wtorek i środa 16.00-17.00
– matura poziom podstawowy czwartek i piątek 17.00-18.00
– matura poziom podstawowy sobota 11.00-13.00
– matura poziom rozszerzony poniedziałek i środa 17.00-18.00
– 2 klasa LO podstawa wtorek 17.00-18.00
– 1 klasa LO podstawa poniedziałek 15.00-16.00
– 2 klasa LO rozszerzenie czwartek 16.00-17.00
– 1 LO rozszerzenie czwartek 17.00-18.00
– test gimnazjalny poniedziałek i środa 16.00-17.00
– test po klasie 8 wtorek i środa 16.00-17.00
– test po klasie 8 środa i piątek 17.00-18.00
– 7 klasa podstawówka poniedziałek 17.00-18.00
– 6 klasa podstawówka środa 17.00-18.00
– 5 klasa podstawówka piątek 16.30-17.30
– 4 klasa podstawówka czwartek 16.30-17.30

Fizyka

– matura sobota 9.00-11.00
– 2 klasa szkoła średnia
sobota 11.00-12.00

Biologia, Chemia

matura biologia wtorek 17.00-19.00
- chemia matura czwartek 16.00-18.00
- chemia matura sobota 9.00-11.00
- chemia 2 klasa LO wtorek 17.00-18.00

 Angielski szkoła podstawowa


- 1-3 klasa poniedziałek 16.00-17.00
– 4-5 klasa poniedziałek 17.00-18.00
– 6-7 klasa
czwartek 17.00-18.00

Angielski test po klasie 8

- test po klasie 8 wtorek i środa 17.00-18.00

Angielski test gimnazjalny

- test gimnazjalny wtorek i środa 16.00-17.00

Angielski matura

- poziom podstawowy poniedziałek i czwartek 15.00-16.00
– poziom podstawowy wtorek i piątek 18.00-19.00
– poziom rozszerzony poniedziałek i czwartek 18.00-19.00